WISSA 2020 REGISTRATION


Entry list

Updated 09.01.2020 at 17.55 EET
Total entries: 80

NameGenderAge divisionClassCountryPayment
Egidijus Klimas MenMasterKite with skisLTU
Tobias BodinMenGrand MasterSledSWE
Boris Ljubtšenko MenSledEST
Jacques SottyMenVeteranSledFRA
Frank KrönertMenGrand MasterKite with skisSWE
Kalev AllikveerMenVeteranSledEST
Magnus NordströmMenGrand MasterWingSWE
Evelina NordströmWomenJuniorWingSWE
Sergei SamushinMenKite with skisRUS
Klaus FaisstMenSuper VeteranWingCAN
Edward SchneiderMenGrand MasterSledUSA
Vadim DulinMenGrand MasterTube kiteRUS-
Grigory KokusMen MasterSledRUS-
Alexis HillairetMenMasterSledFRA
Andrey KhargovskyMenSledRUS-
Aleksey OkhotnikovMenGrand MasterKite with skisRUS-
Ivan OkhotnikovMenYouthKite with skisRUS-
Il'sur GanievMenGrand MasterKite with snowboardRUS-
Farid ArslanovMenGrand Master Kite with skisRUS-
Koit TederMenVeteranSledEST
Liubov RiuminaWomen MasterKite with skisRUS
Alexandr NikolaevMenTube kiteRUS-
Rein RaudMenVeteranSledEST-
Elena RadionovaWomenSledRUS
Annie TuthillWomenWingUSA
Pavel KolabinMenKite with skisRUS-
Wiktoria GiecWomenJuniorSledPOL-
John EatonMenVeteranKiteGBR
Grigorii MikhalevMenSledRUS
Andrus JõgiMenVeteranSledEST-
Igor NosovMenGrand MasterSledRUS
Volodymyr YavorskiyMenGrand MasterKite with skisUKR-
Maria BukreevaWomenKite with skisRUS-
Taras GvozdkovMenGrand MasterWingBLR-
Aleksander TrofimenkoMenSledRUS-
Evgeniy MitrofanovMenMasterSledRUS-
Raul Mihkel AntonMenYouthSledEST
Dmytro YasnolobovMenKite with skisUKR-
Iga StępczyńskaWomenJuniorSledPOL
Zuzanna ŻmudaWomenJuniorSledPOL
Ernestas RamanauskasMenKite with skisLTU-
Maciej PietrzakMenJuniorSledPOL-
Tomasz FranczakMenGrand MasterSledPOL
Maria RyzhankovaWomenYouthKite with skisRUS-
Karol ChudybaMenYouthSledPOL
Sofia NikogosovaWomenYouthKite with skisRUS
Andrei GumenkoMenVeteranKite with skisRUS-
Hugo CampistroMenJuniorSledPOL
Andrei BalyakinMenMasterKite with skisRUS-
William TuthillMenVeteranWingUSA-
Serafima AfanasievaWomenSledRUS-
Esa HarjulaMenMasterSledFIN
Feodor GurvitsMenMasterSledFIN
Arsenii FedoseevMenSledRUS
Audrius VoverysMenGrand MasterSledLTU
Marta Arete SokkWomenJuniorSledEST
Ekke Madis TombuMenYouthSledEST
Vitalijus MisinasMenKite with skisLTU
Bartłomiej ZarzeckiMenMasterSledPOL-
Andreas GustafssonMenMasterKite with skisSWE
Robertas BerkelisMenVeteranSledLTU
Arvydas MoliusisMenVeteranSledLTU
Reint BerghmansMenGrand MasterSledBEL
Paulius VoverysMenSledLTU
Kaur SääritsMenJuniorSledEST
Saskia PõldmaaWomenJuniorSledEST
Joonas VäärMenYouthSledEST
Liisa AasmaWomenSledEST
Valdas AleknaMenGrand MasterSledLTU
Jaak LukkMenMasterSledEST
Valeri FilippovMenVeteranSledEST
Jakob Heinrich TuubelMenJuniorSledEST
Karl Sören TammMenJuniorSledEST
Ramunas GlizickasMenMasterSledLTU
Liisbeth OravWomenJunior
SledEST-
Dariusz StanisławskiMenGrand MasterSledPOL
LIsett AasmetsWomenJuniorSledEST
Rainer SaloMenSuper VeteranWingFIN
Siri KaskealaWomenJuniorSledFIN
Stefan SöderlundMenMasterSledSWE


Sponsors: